Contact.

 

Vă oferim suport personalizat pentru a lua cea mai bună decizie.

 

Consultanți vânzări flote

> Aliat Auto

Ciprian Bichișan

Email: ciprian.bichisan@aliat-auto.ro
Tel: 0755 133 204

 

> ATP EXODUS Baia-Mare

Georgel Bolos

Email: georgel.bolos@atp-exodus.com
Tel: 0730 020 109

 

> ATP EXODUS Oradea

Sergiu Lascu

Email: sergiu.lascu@atp-exodus.com
Tel: 0737 020 129

 

> Autoklass Constanța

Catalin Morosanu

Email: catalin.morosanu@autoklass.ro
Tel: 0723 329 211

 

> Autoklass Chitila

Szilard Szvinyuk

Email: szilard.szvinyuk@autoklass.ro
Tel: 0724 330 296

 

> Autoklass Pipera

Bogdan Tomescu

Email: bogdan.tomescu@autoklass.ro
Tel: 0721 222 355

 

> Autoklass Ploiești

Mihai Uzun

Email: mihai.uzun@autoklass.ro
Tel: 0725 827 477

 

> Autoklass Sud

Andrei Tanase

Email: andrei.tanase@autoklass.ro
Tel: 0731 600 315

 

> Autoklass Sibiu

Liviu Cotenescu

Email: liviu.cotenescu@autoklass.ro
Tel: 0733 950 595

 

> Autoklass Timișoara

Cristian Nica

Email: cristian.nica@autoklass.ro
Tel: 0725 404 206

 

> Auto Schunn Arad

Iulian Pintilie

Email: iulian.pintilie@auto-schunn.ro
Tel: 0742 036 905

 

> Auto Schunn Deva

Lucian Ungur

Email: lucian.ungur@auto-schunn.ro
Tel: 0755 073 204

 

> Auto Schunn Suceava

Lucian Zvarici

Email: lucian.zvarici@auto-schunn.ro
Tel: 0755 101 304

 

> Casa Auto Valcea

Razvan Remus Stroe

Email: razvan.stroe@casaautovalcea.ro
Tel: 0727 850 015

 

> Casa Auto Iași

Andrei Haidan

Email: andrei.haidan@testergrup.ro
Tel: 0731 900 249

 

> Casa Auto Timișoara

Delia Gore

Email: delia.radulescu@tiriacauto.ro
Tel: 0741 333 833

 

> Popeci Auto

Ștefan Pinișoară

Email: stefan.pinisoara@popeci.ro
Tel: 0752 010 070

 

> RMB Inter Auto

Bogdan Mutuleac

Email: bogdan.mutuleac@inter-auto.ro
Tel: 0742 332 702

 

> SF Tex

Camelia Gavrilă

Email: camelia.gavrila@sftex.ro
Tel: 0744 323 392

 

> Țiriac Auto Bacău

Cătălina Onofrei

Email: catalina.onofrei@tiriacauto.ro
Tel: 0755 128 044

 

> Țiriac Auto Brașov

Catalin Crap

Email: catalin.crap@tiriacauto.ro
Tel: 0755 128 650

 

> Țiriac Auto București

Radu Zamfir

Email: radu.zamfir@tiriacauto.ro
Tel: 0743 332 664

 

> Țiriac Auto Constanța

Dorin Nani

Email: dorin.nani@tiriacauto.ro
Tel: 0743 332 621

 

> Țiriac Auto Oradea

Silviu Sala

Email: silviu.sala@tiriacauto.ro
Tel: 0741 333 884

 

> Țiriac Auto Pitești

Sorin Tudose

Email: sorin.tudose@tiriacauto.ro
Tel: 0746 090 094

Contact Mercedes-Benz România

contact fleet business

Contact Mercedes-Benz Financial Services România

Andrei Dragnea
Manager Vânzări flote
> Trimite e-mail